Referencie našich klientov

Aurel Macák

 13.11.2023

Spolupráca s Dream reality prebiehala rýchlo a hladko. Ochotne ma sprevádzali celým procesom kúpi bytu, vrátane sprostredkovania finančného poradenstva a dokonca sprostredkovania rekonštrukcie, keďže sa jednalo o pôvodný stav. Nemali problém mi ukázať ostatné byty, na prerábkach ktorých sa aktuálne pracovalo, aby mi pomohli s rozhodovaním sa. Po celý čas som bol informovaný o tom, čo sa aktuálne deje, takže som vždy vedel v akom stave je kúpa a všeho všudy od podpisu rezervácie až po podpis kúpnej zmluvy neprebehli ani 2 týždne a všetko bolo vybavené. Osobne by som im viac-menej nemal čo vytknúť a spoluprácu s nimi odporučil.

Michal Vavrinec

 18.10.2023

Veľmi ústretovo nám pomohli nie len s predajom, ale aj kúpou novej nehnuteľnosti, vyriešili všetky právne náležitosti, všetko tak, ako sa patrí s veľmi priateľským prístupom. Všetkých 10 hore

Vladimír Rábik

 18.10.2023

Služby Dream reality, s.r.o. pri kúpe nehnuteľnosti (ktorá mala svoje špecifiká) boli počas celej doby (t. j. od prvej obhliadky až po jej konečné odovzdanie novému majiteľovi) na vysoko profesionálnej úrovni, vždy schopné a ochotné vyriešiť akékoľvek, aj neobvyklé situácie, preto ich úprimne odporúčam.

Peter Ošvát

 26.07.2023

Realitná kancelária bola ústretová, všetky úkony prebehli rýchlo a nad očakávanie. Realitný maklér vyriešil všetky starosti spojené s predajom nehnuteľnosti.

Adam Nguyen

 24.05.2023

Oceňujeme profesionálny, promptny a proklientsky prístup celého tímu Dream reality.

Maria Beniacova

 19.05.2023

Ďakujem srdečne tímu DreamReality JUDr.Rastislavovi Palutkovi a Mirke Latkovej za profesionálny a ľudský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti, ktoré prebehlo rýchlo, hladko a bez problémov . Túto realitnú kanceláriu vzhľadom na ich profesionalitu odporúčam všetkým, ktorí potrebujú tieto služby. Ešte raz úprimná vďaka. Mária

Daniela Petráková

 19.05.2023

včeraNOVÉ Týmto by som chcela vyjadriť poďakovanie realitnej kancelárii Dream Reality za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti a zároveň za promptné vyriešenie všetkých náležitostí spojených s predajom, prevodom, vypracovaním zmlúv. Stretla som sa s veľkou profesionalitou, ochotou a nadštandardným prístupom celého tímu kancelárie. Všetko za mňa ochotne vyriešili, nastavili a usmernili. Určite som rozhodnutá aj do budúcna využiť ich služby pri kúpe alebo predaji mojej nehnuteľnosti. Rozhodne odporúčam.

Klára Nogová

 31.01.2023

Veľké Ďakujeme p.Palutkovi a obrovská spokojnosť pri vybavovaní prenájmu bytu :) Veľmi ústretový a priateľský človek, z ničoho sme nemali obavy, všetky otázky, kt. sme mali boli zodpovedané. Jedno veľké PLUS!

Boris Briestenský

 30.01.2023

Využili sme služby realitnej kancelárie Dream Reality a sme maximálne spokojní s celým priebehom obchodu. Poďakovanie patrí aj maklérovi Romanovi Palutkovi za pomoc,flexibilitu a kompletný servis pri predaji našej nehnuteľnosti.Rozhodne doporučujeme !!!

Zuzana Loncová

 11.01.2023

Ďakujem p. Palutkovi za neoceniteľnú pomoc a angažovanosť pri zámene-vysporiadaní pozemkov pri predaji susednej nehnuteľnosti. Komplikovaný prípad riešil korektne, po krokoch a k spokojnosti všetkých strán a čo je hlavné, zvládol to dotiahnuť do konca (čo iná realitná kancelária predtým nedokázala!). Tiež veľmi oceňujem jeho pomoc pri príprave potrebných zmlúv, zabezpečenie geodeta a následné sprostredkovanie jeho služieb. Vážim si jeho ľudský prístup, ústretovosť, férovosť a odhodlanú snahu nájsť riešenia aj tam, kde je veľa prekážok. Naozaj som veľmi spokojná a ak v budúcnosti budem potrebovať pomoc pri predaji/kúpe nehnuteľností, určite sa opäť obrátim na p. Palutku a jeho tím. Ešte raz veľká vďaka!

Imre Valášek

 11.01.2023

Skvelé služby, vždy ochota poradiť a pri predaji nehnuteľnosti žiadne starosti vybavili komplet všetky papierovačky. Odporúčam!

Dominika Papánková

 20.12.2022

Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s realitnou agentúrou Dreamreality. Chcela by som vyzdvihnúť ochotu, prístup, rýchle jednanie a riešenie problémov realitnými maklérmi, obzvlášť p.Látkovou. Taktiež jej profesionálny prístup, ale aj ľudskosť s adekvátnou dávkou humoru. Som rada, že mi sprostredkovali kúpu bytu a vrelo ich odporúčam každému, kto zvažuje kúpu nehnuteľnosti. Ešte raz veľká vďaka!!

Daša Blažeková

 22.11.2022

DreamReality môžem vrelo odporučiť. Prístup, ochota p. Košťalovej a rýchlosť jednania, vďaka ktorej sme mohli kúpiť chatku, musím veľmi oceniť a pochváliť. Ešte raz ďakujem :)

Monika Dudekova.

 09.10.2022

Dobrý deň. Touto cestou chcem vyjadriť obrovské Ďakujem ????. Hlavne p. Martine Koštálovej. Za profesionálny prístup. Je to veľmi milá,príjemná osôbka ktorá vie presne čo robí. Skvelý človek. Vo všetkom vedela profesionálne poradiť. Poskytla mi kompletný servis. Všetko čo bolo treba vybavila od A po Z. Vrelo odporúčam, maximálna spokojnosť. Ešte raz veľké Ďakujem ????.

Miki Zeman

 16.09.2022

Spokojnosť ! Veľká vďaka!

Eva Hrivíková

 16.09.2022

Odporúčam všetkým, ktorí chcú predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť. Bezpečne, rychlo, dôveryhodne a bez komplikácií.

Eva Malíková

 16.09.2022

Ďakujem za vaše profesionálne služby. Prenajatie nehnuteľnosti bolo zverené do tých najlepších rúk :)

Michal Malik

 16.09.2022

(Preložené Googlom) Veľká spokojnosť so službami makléra Romana Palutky. (Pôvodné) Velika spokojenost se službami makléře Romana Palutky.

Eva Hrivíková

 16.09.2022

Maximálna spokojnosť. Ďakujem za skvelé služby, ľudský prístup a splnenie všetkych požiadaviek. Roman Palutka je realitný maklér, ktorý nájde vhodné riešenia a splní všetky očakávania. Ďakujem!

Andrea Svrckova

 16.09.2022

Odporucam, viac ako 100% spokojnost. Pracuju tu skveli ludia, ludsky pristup, vybavia cokolvek co je potrebne k spokojnosti klienta. Su to profesionali, ktori vedia, co robit v kazdej situacii. Ochotne poradia a pomozu vo vsetkom. Dakujem este raz pani Latkovej a panovi Palutkovi za vsetko.

Janka Kaisová

 05.09.2022

Touto cestou chcem vyjadrit obrovské Dakujem” tejto realitnej spoločnosti a hlavne p .Palutkovi a p.Latkovej za naozaj veľmi profesionálny predaj mojej nehnuteľnosti Ktorý nebol naozaj ľahký .Vyriešili všetky problémy ktoré tam boli .Moju nehnuteľnosť predávala veľká nemenovaná realitná spoločnosť ktorá je na trhu už niekoľko rokov ale bohužiaľ tento predaj absolútne nezvládli ! Ale našťastie sme zároveň kupovali druhu nehnuteľnosť cez Dream reality a preto som oslovila p.Palutku či by to nezvládol on .Som nesmierne rada že to prijal a naozaj Veľmi mi v tom pomohol .Vyriešil všetky prekážky a nehnuteľnosť predal .A preto vždy sa radšej obráťte na profesionálov pretože realitných spoločnosti je skutočne veľa ale nie všetky majú takéto skúsenosti .Ešte raz ďakuje a prajem veľa spokojných zákazníkov . “

Marek B

 05.09.2022

Veľká vďaka tímu Dream reality s.r.o. za sprostredkovanie kúpy domu v okolí Žiliny. Oceňujem skvelý pristup a promptnú komunikáciu JUDr. Rastislava Palutku a Miroslavy Látkovej. Informácie ohľadom výberu hypotéky a konkrétnej banky boli zrozumiteľné a celý proces nastavenia parametrov bol veľmi rýchly vďaka p. Látkovej. Kupa domu bola dosť komplikovaná keďže nehnutelnosť bola zaťažená exekúciou. Následne bolo treba so susedom vysporiadať(zameniť) priľahlé pozemky, celý proces sme riešili postupne po krokoch. Pán Palutka poskytol komplexný právny servis a predostrel možné alternatívy. V celom procese sa vyskytlo aj zopár problémov (najmä však kvôli prieťahom v banke, na katastri a u notára). Pracovníci Dream reality sa snažili všetko rýchlo vyriešiť k našej spokojnosti. Ešte raz vďaka, odporúčam každému kto rieši podobné záležitosti. Je pravdepodobné, že znovu využijem ich služby niekedy v buducnosti.

Olga Bujdakova

 02.08.2022

Chcela by som sa poďakovať celému tímu Dream reality za sprostredkovanie predaja domu v Lietavskej Lúčke. Bola som veľmi spokojná s prístupom vedúcich pracovníkov i keď sa vyskytli nejaké problémy, snažili sa ich rýchlo vyriešiť k našej spokojnosti. Ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

Natalia Oriescikova

 04.07.2022

Veľká vďaka pani Miroslave Látkovej za vybavenie všetkých "papierovačiek" s prepisom mojej hypotékoy a ostatných náležitosti . Pánovi Rasťovi Palutkovi za právne poradenstvo a ochotu zobrať môj komplikovaný prípad. P.Palutka ma zapísal na LV-čku ako majiteľku iba s polovičným vyplatením bytu a zapísanie ťarchy mojej hypo ktorá bola väčšia ako čiastka ktorú dostal, mojim presťahovaním sa a čakal na vyplatenie druhej časti peňazí, ktoré mohol už dávno investovať inde. Do ich kancelárie som prišla už zo zmluvou o predaji môjho 4 izbovej bytu kde som dostala pri podpise zmluvy polocicu peňazí, ta druha bola v notárskej úschovne a jej vyplatenie bolo podmienené 3 podmienkami. ( zapísanie ťarchy hypo na novy byt a jej vymazanie z môjho pôvodného 4izb.bytu, zapísaný nový majitelia na LV-čku a moje odsťahovanie až vtedy mi bude vyplatená druha polovica peňazí.) Mala som pre mna zle postavenú zmluvu a pan Palutka podstúpil toľké rizika aby som nezostala doslova bez bytu čo si veľmi vážim . Toto by len tak hocikto neurobil, je to skvelý človek, oceňujem ľudsky prístup a nadštandardné služby

Ivan Cimrak

 22.06.2022

Veľmi príjemná skúsenosť, všetko šlo hladko, bola veľká snaha celý proces kúpy bytu pre mňa zjednodušiť.

Mária Škulavíková

 18.05.2022

Úžasný prístup celého tímu Dream Reality. Touto cestou by som ešte raz chcela poďakovať p.JUDr.Ing. Rastislavovi Palutkovi, p.Romanovi Palutkovi a p. Miroslave Látkovej za ich profesionalitu, precíznosť, ústretovosť a promptné jednanie. Túto realitnú kanceláriu môžem vrelo odporučiť každému.

Igor Staffen

 18.02.2022

Veľká spokojnosť s poskytovanými službami. Poradia, zariadia a všetko potrebné vybavia. Bez najmenších výčitiek doporučujem každému. Realitné služby, finančné aj právne všetko pod jednou strechov.

Matej Hudák

 18.02.2022

Profesionálny prístup, rýchle jednanie. Poznať že sa bavíte s ľuďmi ktorým záleží na mene firmy.

Pavol Mičic

 09.02.2022

Pri predaji bytu nám Dream Reality poskytli kompletný servis. Získali si našu dôveru od prvého stretnutia. Veľmi pozitívne hodnotíme profesionalitu, ústretovosť, osobitý prístup ku klientovi a výbornú komunikáciu. Tiež oceňujeme, že boli vždy zastihnuteľní, keď bolo potrebné. Maximálna spokojnosť s výsledkom predaja. Veľké ďakujem patrí JUDr. Ing. Rastislavovi Palutkovi a Miroslave Látkovej.

Roman Blaško

 09.02.2022

Naozaj skvelá realitná kancelária, môžem každému len odporúčať. Prístup na úrovni a profesionalita. Najviac som však spokojný s pánom majiteľom, ktorý sa mi osobne venoval a zabezpečil kompletný servis pri kúpe nehnuteľnosti. Som rád, že som si vybral práve dream reality a určite ich služby využijem aj v budúcnosti. Veľké ďakujem.

Roman Gaduš

 03.02.2022

Dream reality je naozaj vynikajúca realitná agentúra! S týmto sa asi len tak nikto nestretne - predával som byt a kupujúci trval na tom, že ten byt musí byť bez bremien, takže som musel vyplatiť hypotéku. Samozrejme, tie peniaze som nemal a Rasťo Palutka z Dream reality mi to bez mihnutia oka pomohol vyplatiť a následne kúpiť dom v Trnovom. Fantastická práca a pomoc. Ďakujem Dream reality, že bývam v úžasnom dome a všetko prebehlo hladko, bez stresov a za naozaj výborné ceny. Za mňa jednotka s hviezdičkou!

Mária Mihaliková

 21.12.2021

Dobrý deň, chcel by som srdečne poďakovať pani Látkovej za ústretovosť, profesionálny prístup, poradenstvo a ochotu pomôcť. Touto cestou sa nám podarilo zakúpiť náš vysnívaný domček a boli sme ušetrený od množstva byrokracie, ktorú s ochotou a pozitívnym prístupom za nás vybavila. Rodina Mihaliková

Dominika Majcherová Habláková

 07.12.2021

Prostredníctvom Dream reality som predávala byt. Celému tímu sa chcem sa poďakovať za rýchly a bezproblémový predaj, výborný prístup, ochotu a full servis pri predaji. Vďaka Vašej práci som mala minimum starostí. Želám veľa spokojných klientov.

Ludka Martincekova

 07.12.2021

Touto cestou vyjadrujeme "obrovské ďakujeme" Rasťovi Palutkovi a Mirke Látkovej za ich profesionalitu, odbornosť, flexibilitu, promptnosť a za všetko, čo urobili pre našu rodinu. Služby spoločnosti Dream reality odporúčame všetkými desiatimi, Martinčekovci.

Anna Hudecová

 11.10.2021

Boli sme spokojní, realitná kancelária nám pomohla rýchlo s nájdením nájomcu, vybavili všetky dokumenty, boli ochotní a dalo sa s nimi na všetkom dohodnúť. Ďakujeme, v spolupráci budeme pokračovať.

Erika Pálešová

 06.10.2021

Po dlhom a neúspešnom hľadaní nášho spoločného bývania pre našu rodinu, sme sa rozhodli riešiť bývanie cez Dream reality s.r.o. Táto realitná kancelária nám poskytla všetko, čo sme hľadali a potrebovali. Pán Dr. Jančanský mal profesionálny prístup pri obhliadkách nehnuteľnosti. Bol milý, zhovievavý a veľmi ústretový. Keď sme sa rozhodli pre danú nehnuteľnosť, začali sme riešiť úver kde nám veľmi milo a ochotne Pani Látková zariadila všetky potrebné dokumentácie k vybaveniu úveru i mimo svojho pracovného času. Vďaka organizačným a profesionálnym schopnostiam Pána JUDr. Ing. Palutku sa podarilo všetko vybaviť, aby sa náš sen o spoločnom bývaní stal realitou. Aj napriek viacerým komplikáciám to Dream reality s.r.o dotiahli do úspešného konca a zato im patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

vitalik yakubovich

 06.10.2021

Dobrý deň. Veľmi rád by som touto cestou ešte raz srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou Dream reality s.r.o. v Žiline. Profesionalita a ústretovosť zo strany makléra pána Denisa Palutky boli v skutku nadštandardné a predaj môjho bytu prebehol bez problémov a v krátkom čase. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón. Ak bolo treba poradil, pomohol a vybavil za mňa 100%. Želám Vám do budúcnosti veľa profesionálnych úspechov, určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym. Ostávam so srdečným pozdravom.

Katarína Hrinova

 06.10.2021

Dovoľte mi , aby som sa vášmu realitnému centru Dream Reality srdečne poďakovala za veľmi vysoký profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vaša profesionalita sa preukázala aj pri riešení vzniknutých právnych problémov, s ktorými ste nám veľmi pomohli. Boli to nečakané problémy, na ktoré sa prišlo až pri predaji. Jednalo sa o vysporiadanie veľmi malej čiastky pozemku pod nehnuteľnosťou. Vďaka vášmu odbornému prístupu a ochote pomôcť, sme úspešne a vo veľmi krátkom čase nehnuteľnosť predali. So srdečným pozdravom a poďakovaním rodina Labašová

Liba Hovorkova

 16.08.2021

Predaj veľkého domu a kúpa pekného bytu je veľmi ťažké, najmä pre 81roč. ženu.Realitná kancelária Dreamreality vyriešila môj problém s vysokou dávkou profesionality a ľudského prístupu. Ďakujem p.Palútkovi a p.Látkovej za nadštandardné služby a veľké pochopenie pri realizácii celého procesu. Túto realitnú kanceláriu srdečne a zodpovedne odporúčam. Vďačná klientka.

Vanda Wiecanowski

 16.08.2021

Profesionálne, kompetentne, ľudsky. To popisuje nadpriemernu realitnú kanceláriu.Reality Dream je najlepšia adresa v Žiline a okolí. Profesionálny pristup kombinovany s kompetentnym poradenstvo, predajom a kupou novej nehnuteľnosti, ktorý bol od A do Z zorganizovany cez Reality Dream. Chcem sa zo srdca poďakovať všetkým zamestnancom, najmä pánovi Palutkovi a pani Latkovej za všetko, čo pre moju mamu spravili. Bez vašej organizacie a ludskeho pristupu ku klientom by to nezvladla. Vase sluzby sú nadstandartove a prevysuju aj zapadny Standart. Ste najlepší a jedinecni. Ďakujem Vanda

stefan O

 21.06.2021

Som veľmi spokojný so službami rk Dream reality, a preto sa chcem poďakovať celému tímu realitnej kancelárie Dream reality, hlavne p. Palutkovi ktorý zrušil môj skeptický prístup k takýmto inštitúciám vďaka svojmu hlavne ľudskému, či profesionálnemu prístupu. A tiež p. Látkovéj za obetavý a profesionálny prístup vždy pozitívne usmiatej. Už som prestával dúfať o vlastnom bývaní, ale vďaka realitnej kancelárie Dream reality teraz bývame vo svojom . Ďakujem a odporúčam.

Tatiana Očková

 03.06.2021

Ďakujem, že som sa dostala do ruk akurat tejto realitke. Pan Palutka nasiel alternativu ako bude vlk syty a pritom aj koza cela, moznosti, ktore len tak niekoho nenapadnu k spokojnosti predavajuceho aj kupujuceho. Okrem podpisu a par info som nemusela nic riesit, ma skvely team ludi, co Vas odbremenia od vsetkych behaciek, zistovaciek atd. Istotne odporucam tuto zostavu realitakov, vidiet ze ich praca jednoducho nielen ziví, ale hlavne- Baví :)

Ľubomír Dobrucký

 22.05.2021

Služby poskytované koletívom dreamreality hodnotím ako vynikajúce a hlavne ústretové, veľmi profesionálny prístup a servis. Bol som velmi spokojný.

Daša Hámorská

 12.04.2021

Realitná kancelária Dream reality, pán JUDr. Ing. Palutka a pani realitná maklérka Košťalová urobili v našom prípade viac ako maximum. Oceňujeme ich profesionálny a ľudský prístup, nadštandardný servis, ochotu a snahu poradiť a pomôcť v každom ohľade. Pre nás veľmi dobrá voľba a maximálna spokojnosť. Po našej skúsenosti, môžeme len 100% odporučiť každému.

Zuzana Liptaiová

 24.02.2021

Napriek môjmu skeptickému prístupu k realitkám, ma pán Palutka sr. a jr. presvedčili o tom, že táto práca sa dá robiť kvalitne, profesionálne a ľudsky. Poradenstvo na vysokej úrovni, široká paleta kvalitných služieb od nákupu, prenájmu nehnuteľnosti až po právnicke rady. My môžeme a budeme odporúčať ďalej.

Peter Bosko

 19.02.2021

Velke podakovanie celemu kolektivu tejto maximalne profesionalnej spolocnost. Pan realitny makler BBA. Denis Palutka urobil aj nemozne aby bol priebeh predaja mojho bytu co najmenej "bolestny" pre mna nakolko mam 61 rokov a uz nemam a moc trpezlivosti. Perfektny team, perfekny sef a viac nemam k tomu co dodat. Skutocne vrelo doporucujem.

Emil Kajanek

 08.02.2021

Zdravím vás všetkých. Týmto sa chcem poďakovať kolektívu Dream reality , hlavne p. Palutkovi a Pani Látkovéj za skvelú a profesionálnu prácu pri predaji môjho bytu v Čadci. Nakoľko som z Oravy a nemal som čas zaoberať sa predajom, tak som celý predaj s komplet celým servisom zveril do rúk tejto profi kancelárie a dopadlo to nad moje očakávania výborne. Kaźdému ich môžem bez pochybnosti doporučiť. Ich profesionálny prístup, spoľahlivosť , právne a bankové poradenstvo a hlavne znalosť regiónu dáva záruku skorého predaja nehnuteľnosti.

Martin Andrej

 08.02.2021

Profesionálny prístup, dochvíľnosť, všetko vybavili od A po Z, milý prístup, rýchlosť dojednania zmlúv..skrátka vybavili všetko, čo mali. Jediná výčitka je za jednu drobnosť: v deň podpisu zmluvy asi 40 minút pred podpísaním zrušenie termínu - ale vzhľadom ku Covid situácii a nedostupnosti notára v poobedných hodinách pochopiteľné. Každopádne sprostredkovanie predaja/kúpy bytu je v momentálnej situácii za týždeň “nadľudský výkon”. Veľké pracovné nasadenie a rýchle pracovné tempo, realitnú kanceláriu odporúčam a vybral by som si ju na sprostredkovanie predaja znovu.

Lubomira Igondova

 04.02.2021

Veľmi pekne ďakujeme realitnej kancelárii za profesionalitu, ústretovosť a vybavenie všetkého potrebného pri predaji a prepise bytu. Vrelo odporúčam

Erika Šimášeková

 04.02.2021

Takže, asi začnem tým že od prehliadky bytu po predanie kľúčov ubehlo 31 dní, čo je neuveriteľné. Musíme sa hlavne poďakovať pánovi Palutkovi a pani Látkovej za ich neskutočnú ochotu a pomoc. Čo sa týka prístupu, komunikácie, informovanosti, ... mali sme skúsenosť s viacerými realitnými kanceláriami ale DreamReality u nás vyhrala. Rezervácia nehnuteľnosti, vybavovanie hypotéky, poistenia, komunikácia s majiteľom, úrady, ... to všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Myslím, že až na doloženie potrebných dokumentov sme s manželom nič neurobili, všetko vybavili za nás :-D . Pri jednotlivých stretnutiach sme sa nestretli len s informáciami o byte, ale aj s úsmevom a o všeličom sme sa aj porozprávali. Skutočne sa táto kancelária môže len pochváliť profesionalitou, ľudským prístupom, a povedala by som že až nadštandardným servisom – so všetkým poradili, pomohli, otvorene a bez zavádzania povedali na rovinu tak ako bolo a našli najlepšie riešenie. 100% spokojnosť. Ďakujeme :-)

Ľubomíra Šusteková

 22.01.2021

Ďakujeme za profesionálny pristup, ústretovosť a pomoc s vybavením všetkého potrebného pri predaji bytu. Vrelo odporúčame.

Pavol Strýček

 13.01.2021

Realitná kancelária Dream Reality poskytla kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti od vyhľadávania možných záujemcov o kúpu, cez administratívne úkony, až po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim. Oceňujem promptnú reakciu na situácie s procesom predaja spojené. Spokojnosť a five stars.

Pavol MIntál

 29.12.2020

Ďakujeme za všetky služby pri kúpe bytu, hlavne za ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup. Spokojnosť 100 % môžeme len odporučiť.

Marek Moravčík

 25.10.2020

Chcel by som vyzdvihnúť prácu celého kolektívu Dream reality, najmä pána Jančanského a pani Látkovej. Oceňujem ich ústretový prístup, ale najmä vysokú profesionalitu a promptnosť, s akou pracovali. Ich služby môžem len odporučiť. Ešte raz im touto cestou ďakujem.

Ladislav Vršanský

 16.09.2020

Ďakujeme realitnej kancelárii Dream Reality konkrétne pánovi Jančanskému za sprostredkovanie predaja bytu. Boli sme boli veľmi spokojní s ústretovou komunikáciou, priateľským prístupom, s vybavovaním papierov a všetkým čo k tomu patrí. Určite budeme odporúčať.

Veronika Strižencová

 02.09.2020

Ochotný prístup, príjemné vystupovanie.

Jakub Klieštik

 28.08.2020

Veľmi ďakujeme za ústretový prístup a odbornú pomoc pri kúpe pozemku. Určite by sme radi odporučili tuto realitku. Super tím ľudí.

Martina Trgiňová

 27.08.2020

Obrátiť sa na realitnú kanceláriu Dream reality, ktorá nám nenašla byt, ale nový vysnívaný domov po akom sme túžili, bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme urobili. Oceňujeme profesionálny a ľudský prístup, nadštandardný servis, ochotu a snahu poradiť a pomôcť v každom ohľade. Pre nás veľmi dobrá voľba a maximálna spokojnosť. Po našej skúsenosti, môžeme len 100% odporučiť každému kto hľadá a chce nájsť.

Tomáš Melišek

 27.08.2020

Realitná kancelária Dream reality a jej pracovníci, ktorí sa podieľali na predaji nášho rodinného domu vykonali skutočne vynikajúcu prácu vo všetkých smeroch, od prístupu, perfektnej komunikácie, promptnej informovanosti v rámci jednotlivých fáz predaja a naozaj odborného prístupu pri riešení všetkých kolíznych bodov, ktorých je pri takýchto projektoch naozaj dosť a zlyhanie v ktoromkoľvek z nich môže znamenať fatálny neúspech. Preto oceňujem vysokú odbornosť p. Palutku aj maklérov Denisa Palutku a Christiána Veselého. Ďakujem a vrelo odporúčam, môžete sa na nich naozaj spoľahnúť:)

Juraj Suja

 27.08.2020

Výkon aký podal team realitnej kancelárie Dream reality, s.r.o bol v našom prípade pri kúpe domu excelentný . Pani Látková , Pán Jančanský a Pán Palutka urobili maximum a viac . Ďakujeme !

Adriana Melišková

 24.08.2020

Vo všetkých ohľadoch absolútne profesionálny prístup, korektné jednanie, výborná komunikácia, informácie podávané počas celého procesu predaja nášho domu a nakoniec zdarný výsledok..:) Odporúčam, môžete sa spoľahnúť!

jinwoo Kim

 09.07.2020

질리나에서 집을 구하고 계시다면 드림 리얼리티를 추천합니다. 이 지역에서 가장 훌륭한 서비스를 제공하는 업체라고 생각합니다. 집 소개부터, 방문 점검, 계약 등 모든 부분에서 친절하고 책임감 있게 진행해줍니다.

Tomas Harmata

 28.05.2020

Chcem poďakovať teamu Dream reality za sprostredkovanie prenájmu bytu, chválim komunikáciu, rýchle a profesionálne jednanie.

Marta Dobrotková

 21.05.2020

Perfektný prístup profesionálov. Takto sa dá definovať komunikácia, rýchlosť, spolupráca s pracovníkmi spoločnosti Dream Reality s.r.o. Výborná realitná kancelária. Vrelo odporúčam spoluprácu. Ďakujeme Mirke Látkovej a Rastislavovi Palutkovi ;-)

Tomáš Tkáč

 21.05.2020

Ďakujeme realitnej kancelárii Dream Reality za sprostredkovanie služieb pri kúpe bytu, ktorá prebehla hladko, bez problémov a relatívne rýchlo aj napriek mnohým obmedzeniam súvisiacim s COVID-19 opatreniami. Boli sme obzvlášť spokojní s prístupom a rýchlym jednaním pani Látkovej, ktorá bola vždy ochotná vybaviť potrebnú administratívu a flexibilne riešiť aj vzniknuté neštandardné situácie. S pomocou tejto realitnej kancelárie bola pre nás kúpa nehnuteľnosti pozitívnou skúsenosťou. :)

Ján Jedinák

 15.04.2020

So službami realitnej kancelárie Dream Reality konkrétne p. Vladimír Jančarský sme boli veľmi spokojní. Realitný maklér bol v každom smere ústretový, komunikácia na vysokej úrovni, ukážkový servis a ochotne nám poradil. Ďakujeme pekne za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Vrelo budeme odporúčať ďalej.

Pavol Bielik

 15.04.2020

Kupoval som nehnutelnosť cez túto realitnú spoločnosť a som maximalne spokojný. Celý pracovný tím pracuje na veľmi vysokej úrovni. Zvlášť chcem vyzdvihnúť pána Jančanského, ktorý sa mi venoval, zabezpečil všetky súvisiace úkony s kúpou od A po Z. Oceňujem prácu, prístup, férové jednanie, spoľahlivosť a ľudskosť.

Jana Belova

 18.02.2020

Ďakujeme za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti, hlavne p. Látkovej a p. Palutkovi za ľudský a profesionálny prístup.

Andrea Beniacova

 03.02.2020

Dobrý deň, bola som na obhliadke bytu v centre Žiliny. Napriek tomu, že som sa rozhodla nekúpit, prístup makléra bol úžasný. Skláňam klobúk. Cítila som sa príjemne, nenásilne. Robíte skvelú prácu. Ďakujem za váš čas a ochotu

Marián Frnčo

 31.01.2020

Realitka, ktorá sa nesnaží len predať nehnuteľnosť, ale vie a pomôže vo všetkých smeroch.Vrelo odporúčam, riešil som aj financovanie kúpy nehnuteľnosti cez nich. P. Latková sa vždy snažila nájsť najvhodnejšie riešenie pri financovaní. Ceníme si ich profesionalitu, vždy ochotný prístup, ľudskosť, pracovné nasadenie, lojalitu a vždy úsmev na tvári :D Za mňa proste TO

Ivan Kubík

 31.01.2020

Vyborna spolupraca pri predaji nehnutelnosti. Musim uznať ze to nebolo jednoduche aj napriek tomu to dotiahli do uspešneho konca, kompletne sluzby na jednom mieste, zohraty tým ludi- p. Jančansky a p. Látková na čele s p. PALUTKOM, kazdy vie co ma robiť, mozem len odporučit. ĎAKUJEME.

Norika Peknušová

 31.01.2020

Dream reality bola naša jediná možná cesta ako sa dostať k vysnívanému domu. Viac ako 100% spokojnosť vo všetkých smeroch, ako napríklad ľudský prístup a urobenie maxima pre našu spokojnosť. Pán Palutka je odborník, ktorého nenájdete v hociktorej realitnej kancelárii. Naša situácia nebola jednoduchá, napriek tomu bývame konečne v dome, o ktorom sme vždy snívali. Dream reality patrí naše veľké ĎAKUJEM a odporúčam párom alebo rodinám, ktoré túžia po vlastnom bývaní a ich situácia nie je jednoduchá. Pán Palutka dokázal nájsť riešenie na niečo, o čom sme si mysleli že sa vyriešiť nedá. Naše ďakujem patrí aj p. Látkovej, ktorá spravila taktiež maximum. Veľká spokojnosť!

Roman Gergelič

 22.01.2020

S Dream reality mám veľmi pozitívnu skúsenosť pri kúpe svojej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo hladko a rýchlo. Ďakujem za všetky služby, ochotu a pomoc. Jednoznačne odporúčam.

Marek Kováč

 24.10.2019

Všetky úkony prebehli hladko a rýchlo - od obhliadky objektu až po odovzdanie kľúčov. Bonusom bola veľmi príjemná komunikácia. Som maximálne spokojný a môžem iba odporučiť.

Martin Rogoň

 23.10.2019

Od ľudskej až po právnickú stránku sme boli s vybavením našich požiadaviek nadmieru spokojní.Vedia sa postarať o veškeré právne poradenstvo až po kompletné vybavenie kúpy nehnuteľnosti.Vrelo odporúčam každému túto realitnú kanceláriu.

Branislav Nekoranec

 19.10.2019

Bol so veľmi spokojný s komplexnými službami realitnej kancelárie Dream reality. Všetko za mňa vybavili vrátane hypotéky.

Mário Lastovica

 19.10.2019

Maximálna spokojnosť pri kúpe nehnuteľnosti cez túto realitnú kanceláriu. Pán Palutka a pani Látková odviedli svoju prácu k našej maximálnej spokojnosti. Môžem túto realitnú kanceláriu doporučiť.

Antónia Cúthová

 19.10.2019

Od prveho kontaktu az po posledny krok kupy nehnutelnosti nenastal ziadny problem. Dakujem za vsetky sluzby, ochotu a pomoc. Jednoznacne odporucam.

Miroslav Drevenák

 19.10.2019

Kupoval som s ich pomocou garáž a bol som spokojný.

Pavol Lazár

 19.10.2019

V blízkosti užšieho centra Žiliny s rezervovanými parkovacími plochami pre zákazníkov, miesto v blízkosti zastávky MHD a SAD. Veľmi ochotný personál (dámy mi dokonca naštartovali štart. káblami auto ???? ), profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti s realitami. Majiteľ skvelé vystupovanie a ústretovosť. Čo prisľúbili, to splnili. Môžem len odporúčať na základe svojej osobnej skúsenosti s predajom nehnuteľnosti.

Peter Čerňanský

 19.10.2019

S Dream reality sme boli veľmi spokojní. Priamočiare jednanie, na čom sme sa dohodli, to platilo. Časovo sa nám vedeli vždy prispôsobiť. Pán Jančanský vždy všetko dopodrobna vysvetlil, veľmi ústretový, priateľský a na stretnutie prišiel vždy včas (Čo sa po mojich skúsenostiach u realiťákov len tak nevidí.). Osobitne chceme poďakovať pani Látkovej za jej prácu. Pomohla nám so všetkými "papiermi" a aj napriek drobným zádrheľom za ktoré ona nemohla všetko prebehlo rýchlo. Dokonca mi zaplatila poplatok za kataster, keďže som na stretnutie zabudol zobrať peniaze, zo svojho aby nebolo zbytočné zdržanie za čo jej patrí veľké poďakovanie. Po našich skúsenostiach môžeme Dream reality len odporúčať.

Katarína Ondrušová

 19.10.2019

Chcem sa týmto spôsobom poďakovať realitnej kancelárii a hlavne p. Mirke Látkovej za profesionálnu pomoc pri predaji domu. Poskytli mi všetky informácie, vybavili dokumenty, prepis na katastri. Napriek zložitosti procesu všetko zvládli na výbornú. Odporúčam každému využiť služby tejto realitnej kancelárie, bola som veľmi spokojná.

Margaréta Padyšáková

 19.10.2019

Chcela by som sa poďakovať celému tímu realitnej kancelárie Dream reality s.r.o. menovite p. Rastislavovi Palutkovi a pani Miroslave Látkovej za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri kúpe nášho bytu. Od hypotéky cez kataster až po odovzdávanie bytu všetko prebehlo super, všetko vyriešili za nás a nemuseli sme sa zaoberať zdĺhavým chodením po úradoch. Určite túto realitnú kanceláriu odporúčam všetkým klientom a pri najbližšej príležitosti určite rada využijem znova služby týchto profesionálov.

Eva Pankúchová

 19.10.2019

Chcete vymeniť svoje bývanie? Pre nás s priateľom náhodná ponuka od DreamReality bola jednoznačne osudná a jednoznačne najlepšia voľba. Dostali nás svojou profesionalitou, vedomosťami a rýchlosťou ako riešili všetky vzniknuté situácie od začiatku, až do konca a to na maximálnych 100%. Bez debaty si veľmi ceníme ich odvedenú prácu a môžeme a aj budeme všetkým svojim kamarátom, známym aj neznámym odporúčať ich služby všetkými desiatimi..... Touto cestou sa chceme poďakovať Rasťovi Palutkovi a Mirke Látkovej sa ich prístup pri kúpe nášho bytu. Sme radi, že ste to s nami pekne dali až do konca práve vy....

Mario Lastovica

 21.08.2019

Touto cestou sa chceme poďakovať pánovi Palutkovi a pani Látkovej za skvelo a veľmi dobre profesionálne odvedenú prácu, pri kúpe nehnuteľnosti, ktorú sme realizovali. Túto realitnú kanceláriu doporučujeme.

Peter

 01.08.2019

Chcel by som sa poďakovať za profesionálny prístup DreamReality pri kúpe bytu. Určite ju môžem odporučiť.

Anna Valo

 30.03.2019

Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať pani realitnej maklérke z Dreamreality, pani Martinke Košťalovej za profesionálny, skvelý, ľudský, úžasný, veľmi zodpovedný a nad mieru úspešný predaj nášho bytu, veľa to pre nás znamenalo a skutočne sme hľadali človeka s tým najväčším srdcom a najkvalitnejším prístupom k práci ohľadne predaja nehnuteľností. Vrelo odporúčam každému záujemcovi, kto by chcel kúpiť/predať pani Košťalová je TOP z topov v oblasti realít. Srdečne ďakujeme za jej skvelú komunikatívnosť, úspešnosť, rady a skvelo odvedenú prácu i nad rámec možností.

Peter Hvorečný

 06.02.2019

Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať celému tímu Dreamreality za výbornú prácu pri sprostredkovaní kúpy bytu. Osobitne hlavne pani Košťalovej a pani Látkovej za profesionálny prístup, ochotu, serióznosť a prácu nad rámec svojich povinností. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem Vám veľa úspechov.

viktor tretina

 17.01.2019

Výborná realitka, treba skúsiť a uvidíte... Jej dobrá povesť ju predchádza, tak je vlastne reklama zbytočná...

Marián Lakatoš

 10.01.2019

Profesionálny a milý prístup pani Látkovej, rýchle sprostredkovanie hypotekárneho úveru a následne katastrálneho konania. Maklér viac business orientovaný. Nehnuteľnosť kúpená. Tešíme sa na bývanie.

Jozef Omamik

 20.12.2018

Chcel by som sa touto cestou zo srdca poďakovať teamu a hlavne konateľovi firmy p. ing Palutkovi za vysoko profesionálny prístup a jednanie pri predaji našeho domu v Žiline na Bôriku. Maximálna spokojnosť odporúčam eventuálnym dalším objednávateľom ..prajem veľa zdaru pri dalších obchodoch .Omamik Jozef.,.....

Jozef Korček

 20.12.2018

Profesionálny prístup, ochota, prakticky nie je čo vytknúť. Poďakovanie patrí pani Miroslave Látkovej i celému tímu Dream Reality, všetko vysvetlené a naše požiadavky rešpektované. Vrelo doporučujeme.

Juraj Pupiš

 20.12.2018

Komplexné služby na jednom mieste od A do Z, Max ochota, môžem len doporučiť

Vladimir Erben

 30.10.2018

Odborná a profesionalna praca celej realitky ale hlavne veľka vďaka R.Palutkovi.

I.Vozarová

 25.10.2018

Maximálna spokojnosť pri predaji bytu.Takýto prístup ku klientovi by som dopriala každemu.Dakujeme

Pavol Durinik

 25.10.2018

Pán Palutka úspešne dotiahol zložitý obchod s vysporiadaním, zámenou a predajom pozemku. Ďakujem a prajem dobré obchody. Pavol Ďuriník

Evka Stránska

 04.10.2018

výborná komunikácia, rýchle vybavenie všetkého potrebného

DAPE Service s.r.o.

 04.10.2018

Dobrý deň praje Dupkala Peter,ústretovosť,profesionalita,ochota pomôcť pri výbere a vybavovaní papierov okolo bytu,to sa v súčasnej dobe veľmi cení,ďakujem osobne realitnej maklérke pani Chovanovej za profesionálny a ľudský prístup,na mojej strane je veľká spokojnosť,ďakujem Dream Reality

Miroslava Slamkova

 04.10.2018

Pre kúpu bytu som sa rozhodla využiť služby tejto realitnej kancelarie. V zasade som nikdy takéto služby nevyužila kvôli nedôvere a veľmi častej neprofesionalite maklérov. Tu však musím uznať, ze akokoľvek náročný klient bude spokojný. Oceňujem profesionalny, promptný a maximálne korektný prístup p. Palutku a jeho kolektívu. Bola som veľmi spokojná a vrelo odporúčam.

Peter Dupkala

 02.10.2018

Dobrý deň prajem,ústretovosť,profesionalita,ochota pomôcť pri výbere bytu,hlavne príjemný prístup,to sa v dnešnej uponáhľanej dobe,často nevydí,osobná vďaka realitnej maklerke pani Chovanovej,o všetko sa profesionálne postarajú,ďakujem Dream reality,pekní deň Dupkala Peter

Martina B. - Do vrecúška

 20.09.2018

Ďakujem pani Suchánkovej za je skvelý, profesionálny ale hlavne ľudský prístup pri obhliadke nebytových priestorov. Vystupovala profesionálne a odborne, no zároveň bola ľudská a milá, so záujmom počúvala moje požiadavky a reflektovala ich.

Zuzana

 07.09.2018

Ďakujeme za sprostredkovanie predaja

MIchal Gvozdiak

 06.09.2018

Velmi dobra spolupraca, ocenujem najma angazovanost p. Kostalovej.

Ivanka Benková

 23.08.2018

Všetkým odporúčam, sú rýchly, profesionálny, spoľahlivý a veľmi príjemní.

Katarína Trúchla

 21.08.2018

Bola som veľmi spokojná. Obzvlášť oceňujem rýchle a profesionálne jednanie maklérky p. Košťalovej.

Viki V.

 21.08.2018

Chcem sa poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu p. Košťalovej, oceňujem hlavne ústretový prístup, aktivitu pri obhliadkach a zabezpečenie všetkých náležitostí týkajúcich sa úradov až do prevedenia financií. Určite vrelo odporúčam Dream Reality, ako aj uvedenú maklérku p.Košťalovú, vďaka.

Lucia Piknová

 14.08.2018

Chcela by som sa poďakovať za sprostredkovanie kúpy rekreačnej chaty. Oceňujem maximálnu ústretovosť p. Ráchelovej a p. Látkovej, serióznosť realitnej kancelárie a rýchlosť vybavenia všetkých papierov ohadom kúpy a vybavenia úveru v banke. Pre pracovníkov tejto realitky nebol problém sa mi časovo prispôsobiť, prípadne mi priniesli papiere na podpísanie do mojej práce, aby sme nestrácali čas od zaplatenia zálohy za nehnuteľnosť. Celý prevod prebehol v poriadku, s čo najnižšími nákladmi a užitočnými odporúčaniami. Osobitne ďakujem p. Látkovej za predloženie najlepšej ponuky pri vybavovaní hypotekárneho úveru a vďaka jej dobrým vzťahom s bankou, jeho dotiahnutia do konca v čase, ktorý bol nad rámec štandardného pracovného. Ak by sme v budúcnosti zvažovali opäť investovať do nehnuteľnosti, budem rada, ak budem môcť opäť osloviť túto realitku.

Juraj Lobo

 08.08.2018

Super spolupraca rychle vybavenie maximalna spokojnost

Dušan Martiniak

 07.08.2018

Som veľmi spokojný s touto realitnou kanceláriou.

julia granecova

 26.07.2018

Oceňujeme profesionálny prístup DreamReality, ich rýchle jednanie a priateľskú atmosféru. Ďakujeme pani Miroslave Látkovej za vybavenie všetkých "papierovačiek" s hypotékou a prepisom. Počas celého procesu sme boli informovaní o jednotlivých krokoch, prispôsobili sa nášmu časovému harmonogramu a všetko nám bolo riadne vysvetlené. Toto realitné centrum zákazníkom odporúčame.

Jano Mano

 02.07.2018

Ďakujeme Dream Reality za dobrú pomoc a spoluprácu s kúpou nehnuteľnosti a p. Látkovej za profesionálny prístup.

Matúš Kušnír

 26.06.2018

Rad by som sa podakoval realitnej spolocnosti DREAMreality za sprostredkovanie kupy bytu. Necakal som, ze papierovanie pre mna ako zakaznika bude tak jednoduche - prakticky skoro ziadne lietanie po uradoch. DAKUJEM

Vlasta Tichá

 25.06.2018

Ako kupujúca bytu, ktorého predaj sprostredkovala Dream reality, vyjadrujem so službami tejto spoločnosti 100% spokojnosť. Maklérka p. Látková bola profesionálna, komunikovala otvorene, o byte poskytla množstvo informácií a snažila sa časovo prispôsobiť mojím možnostiam. Rovnako profesionálny a promptný bol aj prístup konateľa spoločnosti, p. Palutku pri prejednávaní právnej stránky obchodu a preberaní bytu. Ďakujem a želám spoločnosti Dream reality do budúcnosti veľa spokojných klientov.

Lukáš Haľko

 25.06.2018

Profesionálny prístup, korektné a rýchle jednanie, maximálna spokojnosť. Vrele odporúčam a ďakujem pani Látkovej za spoluprácu :)

Ivana Kmecová

 19.06.2018

Chcem oceniť vysoko profesionálny prístup celého teamu RK Dreamreality. Zabezpečovali mi kúpu bytu a celý proces prebehol veľmi rychlo a bez komplikácií. Taktiež mi velmi rýchlo vybavili hypotéku a všetky formálne náležitosti spojené s prepisom bytu. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem p. Palutkovi a P. Latkovej.

Martin Barilla

 05.06.2018

Excelentný servis! Riešili sme prenájom i predaj nehnuteľnosti. Výborná komunikácia, rýchlosť a ústretovosť. Vrelo odporúčam.

Rastislav Akantis

 10.05.2018

Chcem podakovat celemu timu Dream reality za spolupracu pri zlozitom predaji bytu, kde si skvele poradili so vsetkymi narocnymi situaciami.Hlavne p.Palutkovi.ODPORUCAM tuto realitnu kancelariu vsetkym.

Michal Gábor

 21.03.2018

Boli sme spokojní s riešením všetkých požiadaviek z našej strany, aj pri riešení vecí "na diaľku", zo zahraničia. Ústretovosť , ochota a profesionalita. Ďakujeme aj za vybavenie vecí nad rámec povinností realitnej kancelárie, to sa často nevidí.

Tomáš Damborský

 16.03.2018

Peter Hruboš

 06.03.2018

Hruboš

 05.03.2018

spoľahlivá, ústretová, milá

Mariana Heczková

 27.02.2018

Ďakujeme za zvládnutie náročnej kúpi bytu, odporúčame túto realitku.

Albert Groma

 13.02.2018

Kvalitné služby , vždy dobre pripravený

Marianna Sviečková

 13.02.2018

S predajom nehnutelnosti som bola velmi spokojna, zohnali mi super kupcu a vsetko za mna vybavili (odhlasenie na bytterme, u elektrikarov, kataster...). Takze vrelo odporucam.

Jozef Mištuna

 09.02.2018

Úplna pomoc vo všetkom čo som potreboval a ešte aj odborný prístup. Ďakujem Vám p.Palutka a aj celému vášmu týmu. Ste super. S pozdravom.

Lukáš Smažák

 28.01.2018

Jediná realitka v Žiline, ktorá naplnila naše očakávania. Profesionálny a ľudský prístup.

Radovan Žiak

 20.01.2018

Ďakujem týmu dream reality za ochotu a trpezlivosť.Som maximalne spokojný.

Marcel Dlugoš

 18.01.2018

Maximalna spokojnost, profesionalita, seriozne jednanie... Niet co vytknut.

Zuzana Kováčová

 15.01.2018

Monika Poletová

 14.01.2018

Ďakujeme p. Palutkovi a jeho tímu za profesionálny prístup a ochotu pri sprostredkovaní kúpy pozemku, či už pri jednaní s predávajúcim ako aj pri vybavovaní potrebných dokumentov na konečné uzavretie obchodu.

Vidrová Elena

 12.01.2018

Ďakujem p. Jančanskému z Dream Reality s.r.o. za profesionálne zvládnutie sprostredkovania prenájmu.

Pavol Lonc

 09.01.2018

Dobrý deň, chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Palutkovi z Dream Reality, za vysoko profesionálny prístup pri predaji môjho pozemku . Túto realitnú kanceláriu odporúčam všetkým klientom.