Referencie našich klientov

Anna Valo

 30.03.2019

Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať pani realitnej maklérke z Dreamreality, pani Martinke Košťalovej za profesionálny, skvelý, ľudský, úžasný, veľmi zodpovedný a nad mieru úspešný predaj nášho bytu, veľa to pre nás znamenalo a skutočne sme hľadali človeka s tým najväčším srdcom a najkvalitnejším prístupom k práci ohľadne predaja nehnuteľností. Vrelo odporúčam každému záujemcovi, kto by chcel kúpiť/predať pani Košťalová je TOP z topov v oblasti realít. Srdečne ďakujeme za jej skvelú komunikatívnosť, úspešnosť, rady a skvelo odvedenú prácu i nad rámec možností.

Peter Hvorečný

 06.02.2019

Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať celému tímu Dreamreality za výbornú prácu pri sprostredkovaní kúpy bytu. Osobitne hlavne pani Košťalovej a pani Látkovej za profesionálny prístup, ochotu, serióznosť a prácu nad rámec svojich povinností. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem Vám veľa úspechov.

viktor tretina

 17.01.2019

Výborná realitka, treba skúsiť a uvidíte... Jej dobrá povesť ju predchádza, tak je vlastne reklama zbytočná...

Marián Lakatoš

 10.01.2019

Profesionálny a milý prístup pani Látkovej, rýchle sprostredkovanie hypotekárneho úveru a následne katastrálneho konania. Maklér viac business orientovaný. Nehnuteľnosť kúpená. Tešíme sa na bývanie.

Jozef Omamik

 20.12.2018

Chcel by som sa touto cestou zo srdca poďakovať teamu a hlavne konateľovi firmy p. ing Palutkovi za vysoko profesionálny prístup a jednanie pri predaji našeho domu v Žiline na Bôriku. Maximálna spokojnosť odporúčam eventuálnym dalším objednávateľom ..prajem veľa zdaru pri dalších obchodoch .Omamik Jozef.,.....

Jozef Korček

 20.12.2018

Profesionálny prístup, ochota, prakticky nie je čo vytknúť. Poďakovanie patrí pani Miroslave Látkovej i celému tímu Dream Reality, všetko vysvetlené a naše požiadavky rešpektované. Vrelo doporučujeme.

Juraj Pupiš

 20.12.2018

Komplexné služby na jednom mieste od A do Z, Max ochota, môžem len doporučiť

Vladimir Erben

 30.10.2018

Odborná a profesionalna praca celej realitky ale hlavne veľka vďaka R.Palutkovi.

I.Vozarová

 25.10.2018

Maximálna spokojnosť pri predaji bytu.Takýto prístup ku klientovi by som dopriala každemu.Dakujeme

Pavol Durinik

 25.10.2018

Pán Palutka úspešne dotiahol zložitý obchod s vysporiadaním, zámenou a predajom pozemku. Ďakujem a prajem dobré obchody. Pavol Ďuriník

Evka Stránska

 04.10.2018

výborná komunikácia, rýchle vybavenie všetkého potrebného

DAPE Service s.r.o.

 04.10.2018

Dobrý deň praje Dupkala Peter,ústretovosť,profesionalita,ochota pomôcť pri výbere a vybavovaní papierov okolo bytu,to sa v súčasnej dobe veľmi cení,ďakujem osobne realitnej maklérke pani Chovanovej za profesionálny a ľudský prístup,na mojej strane je veľká spokojnosť,ďakujem Dream Reality

Miroslava Slamkova

 04.10.2018

Pre kúpu bytu som sa rozhodla využiť služby tejto realitnej kancelarie. V zasade som nikdy takéto služby nevyužila kvôli nedôvere a veľmi častej neprofesionalite maklérov. Tu však musím uznať, ze akokoľvek náročný klient bude spokojný. Oceňujem profesionalny, promptný a maximálne korektný prístup p. Palutku a jeho kolektívu. Bola som veľmi spokojná a vrelo odporúčam.

Peter Dupkala

 02.10.2018

Dobrý deň prajem,ústretovosť,profesionalita,ochota pomôcť pri výbere bytu,hlavne príjemný prístup,to sa v dnešnej uponáhľanej dobe,často nevydí,osobná vďaka realitnej maklerke pani Chovanovej,o všetko sa profesionálne postarajú,ďakujem Dream reality,pekní deň Dupkala Peter

Martina B. - Do vrecúška

 20.09.2018

Ďakujem pani Suchánkovej za je skvelý, profesionálny ale hlavne ľudský prístup pri obhliadke nebytových priestorov. Vystupovala profesionálne a odborne, no zároveň bola ľudská a milá, so záujmom počúvala moje požiadavky a reflektovala ich.

Zuzana

 07.09.2018

Ďakujeme za sprostredkovanie predaja

MIchal Gvozdiak

 06.09.2018

Velmi dobra spolupraca, ocenujem najma angazovanost p. Kostalovej.

Ivanka Benková

 23.08.2018

Všetkým odporúčam, sú rýchly, profesionálny, spoľahlivý a veľmi príjemní.

Katarína Trúchla

 21.08.2018

Bola som veľmi spokojná. Obzvlášť oceňujem rýchle a profesionálne jednanie maklérky p. Košťalovej.

Viki V.

 21.08.2018

Chcem sa poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu p. Košťalovej, oceňujem hlavne ústretový prístup, aktivitu pri obhliadkach a zabezpečenie všetkých náležitostí týkajúcich sa úradov až do prevedenia financií. Určite vrelo odporúčam Dream Reality, ako aj uvedenú maklérku p.Košťalovú, vďaka.

Lucia Piknová

 14.08.2018

Chcela by som sa poďakovať za sprostredkovanie kúpy rekreačnej chaty. Oceňujem maximálnu ústretovosť p. Ráchelovej a p. Látkovej, serióznosť realitnej kancelárie a rýchlosť vybavenia všetkých papierov ohadom kúpy a vybavenia úveru v banke. Pre pracovníkov tejto realitky nebol problém sa mi časovo prispôsobiť, prípadne mi priniesli papiere na podpísanie do mojej práce, aby sme nestrácali čas od zaplatenia zálohy za nehnuteľnosť. Celý prevod prebehol v poriadku, s čo najnižšími nákladmi a užitočnými odporúčaniami. Osobitne ďakujem p. Látkovej za predloženie najlepšej ponuky pri vybavovaní hypotekárneho úveru a vďaka jej dobrým vzťahom s bankou, jeho dotiahnutia do konca v čase, ktorý bol nad rámec štandardného pracovného. Ak by sme v budúcnosti zvažovali opäť investovať do nehnuteľnosti, budem rada, ak budem môcť opäť osloviť túto realitku.

Juraj Lobo

 08.08.2018

Super spolupraca rychle vybavenie maximalna spokojnost

Dušan Martiniak

 07.08.2018

Som veľmi spokojný s touto realitnou kanceláriou.

julia granecova

 26.07.2018

Oceňujeme profesionálny prístup DreamReality, ich rýchle jednanie a priateľskú atmosféru. Ďakujeme pani Miroslave Látkovej za vybavenie všetkých "papierovačiek" s hypotékou a prepisom. Počas celého procesu sme boli informovaní o jednotlivých krokoch, prispôsobili sa nášmu časovému harmonogramu a všetko nám bolo riadne vysvetlené. Toto realitné centrum zákazníkom odporúčame.

Jano Mano

 02.07.2018

Ďakujeme Dream Reality za dobrú pomoc a spoluprácu s kúpou nehnuteľnosti a p. Látkovej za profesionálny prístup.

Matúš Kušnír

 26.06.2018

Rad by som sa podakoval realitnej spolocnosti DREAMreality za sprostredkovanie kupy bytu. Necakal som, ze papierovanie pre mna ako zakaznika bude tak jednoduche - prakticky skoro ziadne lietanie po uradoch. DAKUJEM

Vlasta Tichá

 25.06.2018

Ako kupujúca bytu, ktorého predaj sprostredkovala Dream reality, vyjadrujem so službami tejto spoločnosti 100% spokojnosť. Maklérka p. Látková bola profesionálna, komunikovala otvorene, o byte poskytla množstvo informácií a snažila sa časovo prispôsobiť mojím možnostiam. Rovnako profesionálny a promptný bol aj prístup konateľa spoločnosti, p. Palutku pri prejednávaní právnej stránky obchodu a preberaní bytu. Ďakujem a želám spoločnosti Dream reality do budúcnosti veľa spokojných klientov.

Lukáš Haľko

 25.06.2018

Profesionálny prístup, korektné a rýchle jednanie, maximálna spokojnosť. Vrele odporúčam a ďakujem pani Látkovej za spoluprácu :)

Ivana Kmecová

 19.06.2018

Chcem oceniť vysoko profesionálny prístup celého teamu RK Dreamreality. Zabezpečovali mi kúpu bytu a celý proces prebehol veľmi rychlo a bez komplikácií. Taktiež mi velmi rýchlo vybavili hypotéku a všetky formálne náležitosti spojené s prepisom bytu. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem p. Palutkovi a P. Latkovej.

Martin Barilla

 05.06.2018

Excelentný servis! Riešili sme prenájom i predaj nehnuteľnosti. Výborná komunikácia, rýchlosť a ústretovosť. Vrelo odporúčam.

Rastislav Akantis

 10.05.2018

Chcem podakovat celemu timu Dream reality za spolupracu pri zlozitom predaji bytu, kde si skvele poradili so vsetkymi narocnymi situaciami.Hlavne p.Palutkovi.ODPORUCAM tuto realitnu kancelariu vsetkym.

Michal Gábor

 21.03.2018

Boli sme spokojní s riešením všetkých požiadaviek z našej strany, aj pri riešení vecí "na diaľku", zo zahraničia. Ústretovosť , ochota a profesionalita. Ďakujeme aj za vybavenie vecí nad rámec povinností realitnej kancelárie, to sa často nevidí.

Tomáš Damborský

 16.03.2018

Peter Hruboš

 06.03.2018

Hruboš

 05.03.2018

spoľahlivá, ústretová, milá

Mariana Heczková

 27.02.2018

Ďakujeme za zvládnutie náročnej kúpi bytu, odporúčame túto realitku.

Albert Groma

 13.02.2018

Kvalitné služby , vždy dobre pripravený

Marianna Sviečková

 13.02.2018

S predajom nehnutelnosti som bola velmi spokojna, zohnali mi super kupcu a vsetko za mna vybavili (odhlasenie na bytterme, u elektrikarov, kataster...). Takze vrelo odporucam.

Jozef Mištuna

 09.02.2018

Úplna pomoc vo všetkom čo som potreboval a ešte aj odborný prístup. Ďakujem Vám p.Palutka a aj celému vášmu týmu. Ste super. S pozdravom.

Lukáš Smažák

 28.01.2018

Jediná realitka v Žiline, ktorá naplnila naše očakávania. Profesionálny a ľudský prístup.

Radovan Žiak

 20.01.2018

Ďakujem týmu dream reality za ochotu a trpezlivosť.Som maximalne spokojný.

Marcel Dlugoš

 18.01.2018

Maximalna spokojnost, profesionalita, seriozne jednanie... Niet co vytknut.

Zuzana Kováčová

 15.01.2018

Monika Poletová

 14.01.2018

Ďakujeme p. Palutkovi a jeho tímu za profesionálny prístup a ochotu pri sprostredkovaní kúpy pozemku, či už pri jednaní s predávajúcim ako aj pri vybavovaní potrebných dokumentov na konečné uzavretie obchodu.

Vidrová Elena

 12.01.2018

Ďakujem p. Jančanskému z Dream Reality s.r.o. za profesionálne zvládnutie sprostredkovania prenájmu.

Pavol Lonc

 09.01.2018

Dobrý deň, chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Palutkovi z Dream Reality, za vysoko profesionálny prístup pri predaji môjho pozemku . Túto realitnú kanceláriu odporúčam všetkým klientom.