O spoločnosti

 

     Realitné centrum Dream Reality, s.r.o. je mladá ambiciózna spoločnosť zameraná na sprostredkovanie kúpy, prenájmu a predaj nehnuteľností. Jej zakladateľ Ing. Rastislav Palutka, LL.M. sa zaoberá touto činnosťou od roku 1992. Spolupracoval s mnohými významnými klientmi, ako napr. spoločnosťou BELHOUSE, a.s., pre ktorú zabezpečoval výkup pozemkov pre developeský projekt Lipový háj, Svederník.

Realitné centrum Dream Reality, s.r.o. poskytuje svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane právneho servisu zabezpečovaného partnerskou advokátskou kanceláriou. Prostredníctvom našich zmluvných partnerov bezodplatne zabezpečujeme pre našich klientov odborný právny servis (vypracovanie kúpno-predajných, nájomných, darovacích a iných zmlúv), znaleckú a geodetickú činnosť, ako aj pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Tím realitných maklérov nášho realitného centra je kontinuálne vzdelávaný v realitnom odbore, ovláda cudzie jazyky a neustále sa zdokonaľuje v komunikácií s účastníkmi sprostredkovaných realitných obchodov. Zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v maklérskej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. Makléri realitného centra sa riadia prísnym etickým kódexom.

Neustále vyhľadávame pre Vás tých najlepších realitných maklérov, ktorí musia prejsť náročnými vstupnými pohovormi a počas svojej kariéry absolvovať potrebné odborné školenia. Aj práve preto je naše realitné centrum tou správnou voľbou či už pri zmene bývania alebo investovaní.